Gayrımenkul en güvenli limanlardan

Kristal Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, gayrımenkul sektörünün yatırımcı için en güvenli limanlardan biri olduğunu söyledi.

Gayrımenkul en güvenli limanlardan

Özdemir, Coldwell Banker ile 2016 yılında güçlerini birleştiren Kristal Gayrimenkul’un konut, lüks konut, ticari, endüstriyel, arsa ve arazi gibi gayrimenkul alım satımları yaptığını belirtti. Güven kavramını ticari yaklaşımlarının merkezine oturttuklarını vurgulayan Özdemir, bu sayede diğer yaptıkları başarılı çalışmalarla birlikte kısa sürede sektörün zirvesinde yer aldıklarını ifade etti. Özdemir, dünya gayrimenkul sektörünün en önemli markası Coldwell Banker’ın Türkiye ofisleri arasında defalarca şampiyonluklar yaşadıklarını hatırlattı.

BURSA KAZANDIRIYOR

Gayrimenkul sektörünün son yıllarda sağladığı yüksek kazançlarla yatırımcı için en güvenli limanlardan biri olduğuna işaret eden Özdemir, ‘’Yapılan araştırmalara göre ise Bursa ve çevresi en kısa sürede değer artışı sağlayan bölgelerin ilk sırasında yer alıyor. Kristal Gayrimenkul olarak bizler, 45 kişilik nitelikli gayrimenkul danışmanlarımızla sektöre değer katmak için çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Sadece arazi seçeneği ile değil konut, dükkân, iş yeri, fabrika gibi birçok opsiyonu müşterilerimize doğru yer ve fiyat avantajıyla sunmaktayız” dedi. Ticarette kazanılan güvenin maddi gelirden daha önemli olduğunun altını çizen Özdemir, şunları kaydetti: ‘’Bunun farkında olarak, bu yaklaşımımız neticesinde elde ettiğimiz en büyük kazancımız konut, arazi ve ticari gayrimenkul alım satımlarında hizmet sağladığımız sayısız yatırımcımızın yaşadığı mutluluktur.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X