`Geleceğimiz parlak değil`

Beş dil bilen Miss Turkey 2014 Güzeli Amine Gülşe, acı konuştu: Kendi jenerasyonuma bakınca geleceği pek parlak görmüyorum.

`Geleceğimiz parlak değil`
Dünya Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek olan Amine Gülşe, ilginç açıklamalarda bulundu.
 
Güzel bir çocukluk geçirdiğini ve bir prenses gibi büyüdüğünü söyleyen Gülşe, ‘İsveç’te çekirdek aileydik. Yanlış yaparsam, bunu bilirdim. Şimdi bakıyorum da benim jenerasyonum felaket. Liseye giderken çalışırdım, burada öyle değil. Çoğu genç insan, nasıl olsa annem, babam ödüyor, ben gezeyim derdinde. Bunları görünce geleceğimizi pek parlak görmüyorum’ dedi
 
AŞKTA OLGUNLUK ARIYOR
 
Şimdilerde aralık ayında katılacağı yarışmaya odaklanan Amine Gülşe, bu aralar yaşadığı yalnızlığın kendisi için isabet olduğunu söylüyor.
 
İlişki konusunda dış görünüşten çok açık görüşlülüğe önem veren Gülşe, ‘Her genç kız; çiçekler, hediyeler getirecek ya da sürprizler yapacak erkekleri istiyor. Benim için önemli olan, değer vermesi. Bir de hayatıma girecek adamın beni kıskanmasını istemem’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X