Gemileri yaktı, Bursa’ya geliyor

Robert Prosinecki, Bursaspor’a gelebilmek için Azerbaycan Futbol Federasyonuna rest çekti. 31 Aralık’a kadar sözleşmesi bulunan Hırvat çalıştırıcının yönetime ‘Sözleşmemi feshedeceğim. Azerbaycan’da kalmak istemiyorum. Beni burada kimse tutamaz. Sizlere s

Gemileri yaktı, Bursa’ya geliyor

Bursaspor’da takım başına Robert Prosinecki’nin geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Azerbaycan Milli Takımıyla 31 Aralık ayına kadar sözleşmesi bulunan Hırvat Teknik adamın yeşil beyazlı kulübe gelebilmek için gemileri yaktığı öğrenildi. Bursaspor yönetimiyle sürekli iltibat halinde olan 48 yaşındaki antrenörün Azerbaycan Futbol Federasyonu yetkililerine rest çektiği ve son detayları görüştüğü öğrenildi.

SÖZ VERDİM TUTACAĞIM

Birkaç gün içersinde Bursa’ya gelmesi beklenen Robert Prosinecki’nin Ali Ay yönetimine ‘Sözleşmemi feshedeceğim. Azerbaycan’da kalmak istemiyorum. Beni burada kesinlikle tutamazlar. Sizlere söz verdim ve bunu yerine getireceğim. ‘dediği öğrenildi. Hırvat teknik adamın bu kararlı tutumunun Başkan Ali Ay’ın etkilediği ve gündemdeki diğer teknik direktörlerle görüşmeleri askıya aldığı belirtildi.

Brifing verildi

Bursaspor yönetimi, Prosinecki’yle transferler ve kadrodaki oyuncularla ilgili tüm detayları masaya yatırdı.

Sözleşme imzalaması beklenen Robert Prosinecki’yle Bursaspor yönetimi uzun süredir temaslarını sürdürüyor. Prensip anlaşması çok önceden yapılan Hırvat teknik adama, yönetim tarafından brifing verildiği öğrenildi. Yapılacak transferler ve kadro içersindeki oyuncularla ilgili görüşleri alınan Hırvat teknik adamın, son detayları Bursa’ya geldikten sonra şekillendireceği belirtildi. Prosinecki’nin özellikle kadro içersindeki oyuncularla ilgili yönetime net ifadeler kullandığı öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X