Gemlik şehiriçi otobüslerine yeni düzenleme

Büyükşehir Belediyesi ve Gemlik Belediyesi tarafından yapılan meydan düzenlemesi kapsamında, şehiriçi otobüsleri ring halinde olacak.

Gemlik şehiriçi otobüslerine yeni düzenleme

Otobüslerin ringe geçmesiyle birlikte, Umurbey ve Gemlik’ten her 30 dakikada bir hareket eden otobüsler, 40 dakikalık ring seferine dönecek. 

Yapılan değişikliğe göre, otobüsler şu şekilde hareket edecek:

‘111 nolu otobüs, çeyrek kala Atatepe’den kalkıp Manastıra hareket edecek. 112 nolu otobüs, Manastır-Hisartepe’de çeyrek kala Hisartepe Camii önünden kalkacak. 113 ile 114 nolu otobüsler, Manastır-Odun Depoları Terminal’den hareket edecek. 115 nolu otobüs, üniversite yerleşkesi önünden kalkacak. Kumla otobüsleri terminalden hareket edecek. Kurşunlu ve Gemsaz otobüsleri Kayıkhane’den hareket edecek. Umurbey otobüslerinde yarım saatte bir olan sefer sayıları, 40 dakikada bire çıktı. 118 nolu otobüs ise hastanede bekleyecek. Sadece Bursa otobüsleri aynı yerinde kalacak olup, vatandaşlar durakta bekleyecek. Umurbey otobüsleri ise daima ring seferi yapacak.’

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X