Gemlik’te eğitime destek

Gemlik Belediyesi’nin eğitim ve öğretime yönelik desteği sürüyor. Yarı yıl tatilinde köy statüsünden mahalle statüsüne dönüşen Engürücük ve Kurtul Mahalleleri İlkokulları’na da el atan Gemlik Belediyesi, okulların sınıflarla birlikte tamamını epoksi kapla

Gemlik’te eğitime destek

CEMAL KIRGIZ

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Büyükgölcigezli ve Fen İşleri Müdürü Hasan Tahsin Aydın, öğrencilerin daha sağlıklı alanda eğitim ve öğretim görebilmeleri için karo mozaik zemin üzerine çift kat su bazlı epoksi kaplamaların yapıldığını söylediler. Vedat Büyükgölcigezli ve Hasan Tahsin Aydın, 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısına yetişen çalışmalar sonrasında okulları ziyaret etti. Belediye olarak eğitim ve öğretime olan desteklerin süreceğini belirten Büyükgölcigezli, mahalle statüsüne dönüşen köy okullarının bahçe düzenlemesi ve okul istinat duvarlarının iyileştirme çalışmalarının da yapılacağını söyledi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X