Genç avukatlara bedava ofis projesi

Bursa Barosu’nda ekim ayında yapılacak seçimler için çalışmalarını uzun süredir devam ettiren başkan adayı Av. Gürkan Altun, işsizlik ve sermaye sorunu yaşayan 0-5 yaş kıdemindeki genç avukatlar için 2 yıl süreli baro ofis projesini açıkladı.

Genç avukatlara bedava ofis projesi

Genç avukatlara iftar yemeği veren Gürkan Altun ve 15 kişilik çalışma ekibinin davetine 100’den fazla meslektaşı katıldı. Altun, yemek sonrası yaptığı  konuşmada, Bursa Barosu’na kayıtlı avukatların 819’unun 0-5 yaş kıdemli olduğunu, iftara kimseyi ayırmaksızın tamamını davet ettiklerini söyledi. 

Altun, bu gruptaki genç avukatların seçmen ama yasal olarak seçilme yeterlilikleri olmadığını hatırlattı ve şunları söyledi:

“Beş kişilik temsilci 0-5 yaş yönetim kurulu üyesini kendi aralarından seçerek bizim listemize dahil edeceğiz ve yönetim kurulu toplantılarında 0-5’i temsil edecekler. 0-5’e yönelik 2 yıl süre ile baro ofis projesi geliştiriyoruz. Mobilya, bilgisayar gibi bütün ofis aletleri, telefon santralı ve kafeterya hizmeti vereceğiz. Kira ve ofis giderleri olmayacak.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X