Genç girişimciler sandığa gitti

Orhangazi’de genç girişimciler sandık başına gitti.

Genç girişimciler sandığa gitti

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim heyecanı yaşandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren kadın ve genç girişimciler kurullarının il icra komitesi üyesi seçimleri yapıldı. Kadın girişimcilerde Kıymet Aydın ikinci dönem için güven oyu alırken, genç girişimciler de Musa Öztürk göreve seçildi.

Seçim sonrasında bir açıklama yapan Kıymet Aydın, “Maksadımız kadın girişimcilik faaliyetlerini artırarak ilçe ekonomisine katkı sağlamak. İlçemizdeki kadın girişimci potansiyelini geliştirmek istiyoruz” dedi.

Musa Öztürk de yaptığı açıklamada, “İlçemizde girişimcilik bilincinin arttırılması için eğitim, panel gibi çalışmalar yapacağız. Mevcut ve gelecek nesillerimize ekonomik, sosyal ve kültürel alanda gelişmiş, daha kaliteli bir hayat standardı sunulmasını sağlamak için çalışacağız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X