Gerdek için istekleri bitmeyince…

Evlilik programında tanışıp dünyaevine girdiği Ermenistanlı kadının gerdek için türlü isteklerinden bıkan 73 yaşındaki Nasip D., boşanma davası açtı…

Gerdek için istekleri bitmeyince…

Sabah gazetesinden Osman Asiltürk’ün haberine göre, İstanbul’da yaşayan 73 yaşındaki Nasip D., evlilik programında tanışarak evlendiği kadının gerdek için öne sürdüğü şartların sonu gelmeyince boşandı. Nasip D., Ermenistanlı Khatun M. ile (57) Flash TV’de yayımlanan evlilik programında tanıştı. Bir süre sonra kadın, adamın evine taşındı. Nasip D.’nin çocukları, babalarının Khatun M. ile evliliğine karşı çıktı. Aradan iki ay geçti. Khatun M., Nasip D.’ye “Resmi nikah olmadan aynı yatağı paylaşmam” dedi. Çift, Şişli Evlendirme Dairesi’nde resmi nikah kıydı. Ancak Khatun M.’nin gerdek için şartları bitmedi. 

VATANDAŞLIK OLMADAN ASLA

Eşine “Vatandaşlık ve ikametgah almadan aynı yatakta yatmam” diyen kadın, bir yandan da İstanbul Emniyeti’ne başvurdu. İkamet işlemleri için 5 bin lira ceza ödemesi gerekiyordu. Hesabında 15 bin lira olmalıydı. 4 bin lira da borcu vardı. Tüm bu parayı Nasip D.’den istedi. Nasip D. ise Khatun M.’nin kendisini kullandığını fark etti. Araları açıldı. Khatun M., Nasip D.’den bin lira alarak evden ayrıldı. Bakırköy Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Nasip D., eşinden 6 bin lira maddi tazminat ve düğün masrafları için ödediği 10 bin liranın tahsilini istedi. Eşinin vatandaşlık başvurusu için yaptığı bir takım oyunların önüne geçilmesi için de mahkemeden tedbir ve koruma kararı talep etti. Bakırköy 2. Aile Mahkemesi, Nasip D.’yi haklı buldu. Çifti boşadı. Nasip D., davayı açtığından beri Khatun M.’ye 200 lira tedbir nafakası ödüyordu. Mahkeme, karar kesinleşinceye kadar bu nafakanın ödenmesinin devamına hükmetti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X