GESİAD’da Kaya dönemi

Taraflar yenişemediği için tekrarlanan GESİAD seçimlerinde ipi iki oy farkla Ramazan Kaya göğüsledi.

GESİAD’da Kaya dönemi

Genç Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği’nin (GESİAD) yeni başkanı Ramazan Kaya oldu.

Derneğin 11. Olağan Genel Kurulu dün tekrarlandı. Daha önceki genel kurulda yapılan seçimlerde Derneğin Başkan Yardımcısı Ramazan Kaya ile Genel Sekreteri Uğur Şahin’in listeleri yarışmış ve iki adaya da eşit oy çıkmıştı. Yenilenen seçimler yine kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Geçerli 54 oyun 26’sı Uğur Şahin için kullanılırken, Ramazan Kaya’ya 28 oy çıktı. Ramazan Kaya iki oy farkla GESİAD’ın yeni başkanı oldu.

GÜZEL PROJELER VAR

Ramazan Kaya, “Bursa’nın büyümesi ve ülke ekonomisine katkı koyması anlamında güzel projelerimiz var. Üniversite- sanayi işbirliği ve sosyal sorumluluk alanında önemli projeleri hayata geçireceğiz. Seçimle iş başına gelen bir yönetim olarak bunun kıymetini daha iyi bileceğiz ve zamanı daha iyi kullanacağız” diye konuştu. 

Ramazan Kaya başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Murat Kaya, Burak Anıl, Kerem Demiral, Abdulrahim Noyan, Tolga Papatya, Seda Arık, Onur Oral, Alper Pekmezcioğlu, Fatih Aksoy, Yener Poroy.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X