Girşimcilik eğitimlerinde son başvuru 18 Nisan’da

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde hayata geçen ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’nde yeni dönem başlıyor.

Girşimcilik eğitimlerinde son başvuru 18 Nisan’da

BTSO Akademi kapsamında başarılı iş fikri olan girişimcileri ekonomiye kazandırmayı sürdüren BTSO, yeni girişimcilik eğitim programlarına imza atıyor. KOSGEB, İŞKUR ve TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu işbirliğiyle gerçekleştirilecek eğitimler, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Bursa Tasarım ve Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde (BUTGEM) verilecek. Yeni döneminin ilk eğitim programına başvuru tarihi 18 Nisan’da sona eriyor. 25 girişimci adayının faydalanacağı eğitim, 24-27 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Adaylar, akademi.btso.org.tr web adresinden form doldurarak eğitimlere başvuru yapabilecek. BTSO, yılsonuna kadar hayata geçirmeyi planladığı 10 ayrı eğitim programıyla toplamda 250’den fazla girişimciye eğitim vermeyi hedefliyor.

ZENGİNLİK İÇİN

BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye’nin üretim gücü yüksek ve yenilikçi fikirlere sahip girişimci ruhu ile hedeflerine ulaşacağını söyledi. Ülkelerin gücünün ekonomideki potansiyeli ile ölçüldüğünü vurgulayan Burkay, ”Girişimci demek rekabet demektir. Rekabetin olmadığı yerde nitelikli üretim ve zenginlik olmaz. Kalkınmanın ve zenginliğin en önemli formülü ise girişimciliktir” dedi. Burkay, BTSO olarak girişimcileri her zaman ve her platformda desteklediklerinin altını çizdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X