Görenler hayret ediyor! Çok ilginç takas teklifi

Görenler hayret ediyor! Çok ilginç takas teklifi…

Görenler hayret ediyor! Çok ilginç takas teklifi

İzmirli Doğaner Kısadere, 1990 model arabasını iPhone marka telefonla takas edeceğini belirterek ilan verdi. 

İzmir’de yaşayan Doğaner Kısadere, 5 ay önce aldığı 1990 model Citroen marka arabasını satışa çıkardı. Arabasını sadece nakit para ile satmayı düşünmeyen Kısadere, iPhone marka telefonla takas edebileceğini de belirterek internete ilan verdi.

Arabasının camına da aynı ilanı yapıştıran Kısadere, “Arabayı yaklaşık 5 ay önce almıştık. Bir ihtiyacımız olduğu için değil keyif için almıştık. Şimdi de keyif için satıyoruz. Satarken de takas usulü satalım diye düşündük. iPhone fiyatları elbette değişiyor. Biz 5 bin liralık arabamıza eş değer olan bir iPhone ile arabayı satabiliriz. İlanı verdikten sonra çok fazla arayan oldu ama direkt herhangi bir Iphone telefonla takas edeceklerini zannedenler de oluyor. Bizim arabamızın değeri 5 bin lira. Eğer 2 bin 500 lira değerinde bir iPhone ile gelirlerse üzerine 2 bin 500 lira verip arabayı alabilir. iPhone’un son modeli ile gelirlerse üzerine sanırım 1000 lira da biz borçlanırız” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X