Göz rengini değiştirmek için ameliyat oldu! Körlük riskiyle karşı karşıya…

Kanada’da gözünün beyaz kısmını renklendirmek isteyen Catt Gallinger isimli genç kız, gözüne enjekte edilen sıvının korneaya yayılması üzerine körlük riskiyle karşı karşıya kaldı

Göz rengini değiştirmek için ameliyat oldu! Körlük riskiyle karşı karşıya…
HABERİ PAYLAŞ

Kanada’nın Ottawa şehrinde yaşayan 24 yaşındaki Catt Gallinger, gözünün beyaz kısımlarının rengini değiştirmeye karar verdi.

 

The Sun gazetesinde yer alan habere göre; dört hafta önce gözünün beyaz kısmını mor renge dönüştürmek için ameliyat oldu. ‘Sklera modifikasyonu’ adı verilen bu yöntem ile talihsiz kızın gözüne mor bir sıvı enjekte edildi.

 

Gözündeki mor sıvının sızmaya başladığını belirten Catt Gallinger, bu durum karşısında hemen hastaneye gitti. Antibiyotik damlası verilen Gallinger’in gözü ilaca tepki olarak şişerek, kapandı. 

 

Kanada'da gözünün beyaz kısmını renklendirmek isteyen Catt Gallinger isimli genç kız, gözüne enjekte edilen sıvının korneaya yayılması üzerine körlük riskiyle karşı karşıya kaldı ile ilgili görsel sonucu

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X