<

Gülay Uygun’un ölümünde son dakika gelişmesi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülay Uygun’un ölümüne ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada, ‘Soruşturma kapsamında bugüne kadar 20 şahsın asayiş şube müdürlüğü görevlilerince, 2 şahsın da Cumhuriyet Başsavcılığımızca ifadeleri alınmıştır’ denildi.

Gülay Uygun’un ölümünde son dakika gelişmesi
HABERİ PAYLAŞ

Gülay Uygun’un ölümüne ilişkin son dakika gelişmesi yaşandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, ‘Soruşturma kapsamında bugüne kadar 20 şahsın asayiş şube müdürlüğü görevlilerince, 2 şahsın da Cumhuriyet Başsavcılığımızca ifadeleri alınmıştır. Cumhuriyet Başsavcılığımızca tespit edilen bulgular ışığında soruşturma her türlü ihtimal dikkate alınarak hassasiyetle ve çok yönlü olarak sürdürülmektedir’ ifadelerine yer verildi.

Savcılık açıklamasında, ‘Cumhuriyet Başsavcılığımızca olay yerinde ölü muayene ve keşif işlemleri icra edilmiş, olay yerinde ölene ait cep telefonu ile bir adet tabanca, boş kovan ve altı adet fişek bulunarak muhafaza altına alınmış, ölen şahıs ile cesede ulaşan dokuz kişinin el svapları aldırılmıştır. Kriminal inceleme neticesinde sadece Gülay Uygun’un el svaplarında atış artığına rastlanılmıştır’ denildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X