Gülbahçe güle oynaya!

Yeşil beyazlılar kümede kalma savaşı veren Murat Hüdavendigarspor’u 6-1 gibi farklı skorla geçerek soluklanırken, rakibini ise iyice ateşe attı.

Gülbahçe güle oynaya!

TOLGA ÖZTAŞ

1. Amatör Küme 5. Grup’ta alt sıraları oldukça yakından ilgilendiren maçta Gülbahçespor, Murat Hüdavendigarspor’u 6-1 ile geçmesini bildi. Yeşil beyazlılara farklı galibiyeti getiren golleri 10 ve 51. dakikalarda Burak, 14 ve 43’te Tahir, 38’de Okan ile 90’da Bünyamin attı. Küme düşme hattının ateşini oldukça yakından hisseden Hüdavendigarspor’un tek golü ise 70’te Can’dan geldi. Bu sonuçla Gülbahçespor puanını 22’ye yükseltirken Hüdavendigarspor ise 12 puanda kaldı.

SAHA: Atıcılar-1

HAKEMLER: Mustafa Güneş (**), Hüseyin Ay (**), Çağatay Yanar (**)

GOLLER: Dk.10-51 Burak, Dk.14-43 Tahir, Dk.38 Okan , Dk.90 Bünyamin (Gülbahçe), Dk.70 Can (Hüdavendigar)

GÜLBAHÇESPOR: Eranay (**), Furkan (**), Harun (***), Tugay (**), Ersel (**), Ertuğrul (**), Selim (**), Burak (***), Okan (***), Tahir (***) (Dk.75 Bünyamin **), Abdülkadir (**)

M.HÜDAVENDİGARSPOR: Bedri (*), Yiğit (*), Emre (*), Atakan (**), Yusuf (*), Şener (*), Can (**), Cemil (*), Hakan (*), Oğuzcan (*), Emre (**)

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X