Gülerce: Tehdit altındayım

14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan ve savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılan gazeteci Hüseyin Gülerce, twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Hayati bir tehdit altındayım’ dedi.

Gülerce: Tehdit altındayım
HABERİ PAYLAŞ

Sosyal medyadaki paylaşımları ile dikkat çeken Fuat Avni’nin hakkındaki iddialarına yanıt veren Gülerce, ‘Fuat Avni, son attığı tweetlerde şahsımı hedef göstermektedir. Bu ismin bir şahıs olmayıp Pensilvanya merkezli istihbarat havuzu olduğu kanaati yaygındır. Yalanlara dayanarak benim savcılıkta, esnaf ve iş adamlarının ismini verdiğimi, buna göre yeni operasyon yapılacağını iddia etmektedir. Bu şerefsizce bir yalandır. Pensilvanya beni hedef göstermektedir. Hayati bir tehdit altındayım. Türkiye’nin nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğumuzu şimdi daha iyi anlıyorum. Allah korkusu kalmamış ‘Paralel Yapı’ her türlü provokasyonu yapabilir’ ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X