Gülse Birsel hayal etti, bir bir gerçek oldu!

Gülse Birsel’in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de başrolde olduğu Aile Arasında’nın basın toplantısı önceki gün yapıldı. Filmin oyuncuları Silivri’deki sette basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Gülse Birsel hayal etti, bir bir gerçek oldu!

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı, yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan’ınoturduğu BKM yapımı “Aile Arasında” filminin çekimleri devam ediyor.

 

Oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin’in yer aldığı “Aile Arasında”nın basın toplantısı önceki gün oyuncuların ve yönetmen Ozan Açıktan’ın katılımıyla Silivri’deki sette yapıldı.

 

İlk olarak filmi ve karakterini anlatan Gülse Birsel, “Aile Arasında güzel bir aile komedisi. Ben filmin en antipatik karakterlerinden birini oynuyorum. Çok sevilesi biri değil açıkçası. Engin Günaydın ile karı kocayı oynuyoruz. 

Harika bir ekiple çalışıyoruz. Kimseye ayrı ayrı iltifat etmeme gerek yok zaten, şahane bir kadro toplandı. 

Senaryoyu ilk yazdığımda benim hayalimde bir cast listesi vardı ve karakterlerin karşısına o isimleri yazdım. Çok büyük bir şans ve onur ki o cast listesi birebir oldu. 

Herkes rolünü kabul etti ve şu an o hayalimdeki cast ile yan yana duruyorum. Onun için de çok mutlu ve onurluyum” dedi.

 

ENGİN GÜNAYDIN İLE OYNAMAK ÇOK ZOR

 

Engin Günaydın ile oynamanın nasıl olduğundan bahseden Gülse Birsel “Engin ile oynamak çok zor. Çünkü hiç oyununuza konsantre olamıyorsunuz. Tek konsantre olmanız gereken şey gülmemek ve lafınızı söyleyip bir an önce bu işten kurtulmak. Çünkü her seferinde ne yapacağı hiç belli olmuyor.

O açıdan Avrupa Yakası’nı çekerken de zorlanıyordum ama benim egzersizim var. Bu filmde biraz daha kurtarıyorum. 

 

KOMEDİ CİDDİ BİR İŞ

 

Filmde Solmaz karakterine hayat veren Demet Evgar “Çok heyecanlıyım. Uzun zamandan beri bir şeyi bu kadar izlemeyi beklememiştim. Gülse’nin yazdığı senaryonun hakkını vermeye çalışıyorum şahsen. Çok ahlaklı yapılmış bir film. Kimse işin kolayına kaçmadı. Komedi ciddi bir iş çünkü” diye konuştu.

 

KENDİMİ KONFORLU HİSSETTİM

 

Engin Günaydın “Gülse’yi diziden dolayı tanıyorum nasıl bir üslubu olduğunu biliyorum. O yüzden kendimi güvende ve konforlu hissettim. Hiçbir endişem olmadı” dedi.

 

EVLİLİK AŞKI İLE YANIYOR

 

Su Kutlu (Zeynep) ile filmde evliliğe yürüyen bir aşk hikayesi olan Fatih Artman “Ben Adanalı ailenin İstanbul’da yaşayan küçük oğlu Emirhan’ı oynuyorum. Yaşadığı aşkın peşinde olan ve evlilik aşkı ile yanıp tutuşan bir karakter” diye rolünü anlattı.

 

Haşmet karakterini oynayan Erdal Özyağcılar, “29 sene sonra sinema perdesinde olacağım. Demek ki ben Gülse’nin bu senaryoyu yazmasını bekliyormuşum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X