Hakemlerin gecesi

Almira Otel’de düzenlenen törende genç hakemler büyük heyecan yaşadı. Adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 61 hakeme kokartları düzenlenen törenle takıldı.

Hakemlerin gecesi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi’nin organize ettiği gecede adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 61 hakem, kokartlarına kavuştu.

Almira Otel’de gerçekleşen etkinliğe TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı Muhammed Çağ, Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekili Muzaffer Karadeniz ve Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Arslan, TFF Marmara Bölge Müdürü Atilla Dönmez, İl Hakem Kurulu Başkanı İsmail Zeybek, 2. Bölge Sorumlusu Murat Ilgaz ve hakem camiasının önde gelenleri katıldı.

Hakem andı okundu

TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı ile Bursa Şubesi Başkanı Muhammed Çağ, hakemlere başarı dileklerinde bulunurken, özel ve sosyal hayatlarını ihmal etmemelerini, hakemliği ise hayatlarının merkezine koymamalarını tavsiye etti. Bursaspor 2. Başkanı Ademoğlu ise, ‘Hakemler olmazsa olmazlarımızdandır. Kıymetlerini bilmeliyiz. O yüzden her zaman yanınızdayız’ dedi. Hakemlere katılımcılar tarafından kokartları takılırken, akabinde ise hakemlik andı okundu.

Aday hakemlere kokartlarını Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Muzaffer Karadeniz ve Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney taktim etti.

Kokart gecesine Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, Büyük Belediye Başkanı Recep Altepe’ye vekaleten İsmail Hakkı Arslan ve Muzaffer Karadeniz, TFF Marmara Bölge Müdürü Atilla Dönmez, TFF Marmara Teknik Sorumlusu Sinan Bür, TÜFAD Bursa Şubesi Başkanı Sedat Özbağ, yönetim kurulu üyesi Selami Tavukçuoğlu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Osmangazi İlçe Müdürü Fedai Din katılanlar arasındaydı. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X