Haliliye Belediyesi’nden Personele Gıda Yardımı

Haliliye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan 380 personeline Ramazan Bayramı öncesinde gıda kolileri dağıttı.

Haliliye Belediyesi’nden Personele Gıda Yardımı

Haliliye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan 380 personeline Ramazan Bayramı öncesinde gıda kolileri dağıttı. Ramazan ayı boyunca 2 bin 300 ihtiyaç sahibi aileye gıda kolisi dağıtan Haliliye Belediyesi, kendi bünyesinde çalışan personeline de gıda yardımında bulundu. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan 380 personele içerisinde pirinç, pilavlık bulgur, sıvı yağ, kuru fasulye, nohut, zeytin, şehriye, makarna, şeker, domates salçasından oluşan gıda kolisi verildi. Yardım kolilerini dağıtan Başkan Fevzi Demirkol, Ramazan Bayramı’nın Türkiye’ye ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ettiğini belirterek, “İnsan kanının akmamasını, insan kanının akıtılmasına son verilmesini Cenab-ı Hakk’tan temenni ediyorum. Bugün çalışanlarımızla birlikteyiz. Temizlik İşleri personellerimizin bayramı mübarek olsun. Bugün kendilerine toplumun tüm kesimlerine olduğu gibi, tüm muhtaçlarımıza olduğu gibi, belediye personelimize de Temizlik İşleri personelimize de gıda kolisi yardımında bulunduk. Geçen senede aynı hizmeti yapmıştık. Kendilerinden helallik diliyorum, haklarını helal etsinler. Bizim için çalışıyorlar, Haliliye için çalışıyorlar, gecelerini gündüzlerine katıyorlar. Allah razı olsun. Çocuklarına götürdükleri lokma helaldir, afiyet olsun. Ben hiçbir zaman için çalışanlarımızın belediye başkanının yanına gelerek bayramlaşmalarını kabul etmediğim için daha önceki iki bayramda da şantiyeye giderek bayramlaşmamızı orada arkadaşlarımızın yanında yapmıştık. Bu sene gene aynı usul üzerine bayram sabahı bizim meydanda üzlemeli pilav ve zerde ikramımız var. Bu defa Temizlik işçileri personelimizle bayramlaşmamızı orada yapacağız. Halkımızı şimdiden davet ediyorum. Ben belediye başkanı olduğum süre içerisinde benimle bayramlaşmak için belediye binasına gelmeyecekler. Hep ben kendilerinin yanına gideceğim. Şimdiden bayramın kendilerine de, tüm Müslüman alemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bayramlarının iki cihanda da devamını diliyorum. Bu vesile ile tüm Haliliye halkına, tüm Şanlıurfa halkına, aziz milletimize tüm İslam coğrafyasına tüm insanlığa bayramınız mübarek olsun diyorum” dedi. Yardım paketlerinin dağıtılmasının ardından Başkan Demirkol, personellerle sohbet etti. Temizlik İşleri personellerinin yaptığı işin önemini anlatan Başkan Demirkol, çalışmalarının kendilerine dua getireceğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X