Hande’den sevgiliye Bursa jesti

Güzel oyuncu Hande Doğandemir, sevgilisi Mert Fırat’ın sahibi olduğu ‘Sanat Mahal’de düzenlenen Bahar Şenliği’ne katılarak bir söyleşi gerçekleştirdi.

Hande’den sevgiliye Bursa jesti

ÜNAL ÖZBAY

FIRSAT AYAĞINIZA GELMEZ

Sanat Mahal’de düzenlenen ‘Anneler Günü’ ve ‘Bahar Şenliği’ etkinlikleri ünlü isimlerle renklendi. Mert Fırat’ın ortakları arasında bulunduğu merkezdeki şenliğe katılan oyuncunun sevgili Hande Doğandemir, sevenleriyle bir söyleşi gerçekleştirdi. Gençlere önerilerde bulunan Doğandemir, ‘Başarılı olmak için çok çalışmak şart. Fırsat her zaman ayağınıza gelmez’ dedi.

O ROLÜ BEN İSTEMİŞTİM

Hande Doğandemir’e söyleşide eşlik eden bir başka ünlü ise ‘Seksenler’in Komiser Rıza’sı Onur Dilber’di. Dizide kendisiyle özdeşleşen karakteri canlandırmaktan keyif aldığını söyleyen Dilber, ‘Rol ilk geldiğinde yapımcımızdan Rıza’nın Karadenizli olmasını ben istedim. Çünkü ekranda o kadar çok Karadenizli tiplemesi yapıldı ki, çoğu da kötü olduğu için bir de ben oynamak istedim’ diye konuştu.

Söyleşi öncesi Sanat Mahal bahçesinde dinlenen Hande Doğandemir, gazetecilerin fotoğraf çekmesine tepki gösterdi.

Hande Doğandemir ve Onur Dilber söyleşide dinleyenlerden gelen soruları da yanıtladı.

Mert Fırat ve Hande Doğandemir aşklarını çok fazla göz önünde yaşamamaya özen gösteriyor.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X