Hasan Turan güven tazeledi

Mardin’in tanıtımında ve sosyal yardımlaşma faaliyetlerinde aktif rol alan Bursa Mardinliler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Başkanı Hasan Turan, seçimli genel kurulda yapılan oylamada güven tazeledi.

Hasan Turan güven tazeledi
HABERİ PAYLAŞ

Bursa Mardinliler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, 6. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Altıparmak’taki dernek merkezinde geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimli genel kurula, Bursa iş dünyasının tanınmış isimlerinden Dernek Onursal Başkanı Cemil Çağlar, işadamı Zafer Milli, Çelebi Okulları Kurucusu Zeki Kaçar ile çok sayıda Bursalı ve Mardinli dernek üyesi katıldı. Dernek üyesi ve aktivistlerine yapılan Mardin Tanıtım Filmi büyük beğeni toplarken, sunumun ardından seçimlere geçildi.

İŞTE YÖNETİM KURULU…

Onlarca kültüre ev sahipliği yapan ve neolotik döneme kadar dayanan tarihi ile büyük ilgi uyandıran Mardin’in tanıtılması, turizmde hak ettiği yeri alması ve sosyal yardımlaşma için faaliyetlerini sürdüren derneğin Hasan Turan başkanlığındaki mevcut yönetimi, tek listeli seçimde güven tazeledi.

Derneğin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

‘‘Hasan Turan (Başkan), M. Fasih Burul (Başkan Yardımcısı), Av. Sedat Gökdemir (Genel Sekreter), Mali Müşavir M. Sadık Altun (Sayman), Yönetim Kurulu üyeleri; Mimar M. Nusret Arslan, Av. Selçuk Arıkan, Münir Yaşayan, Rıdvan Arda ve Gülsun Elbir.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X