Hastanede sonlanan şaka

Hareket halindeki otomobilde, birbirlerinin üzerine şaka amaçlı parfüm sıkan 3 genç, sigara içmek isteyince ortalık alev topuna döndü. Vücutlarında yanık oluşan gençler hastaneye kaldırıldı.

Hastanede sonlanan şaka
HABERİ PAYLAŞ

Erzurum’da otomobilin içine sıkılan parfümün, sigara yakarken alev alması üzerine iki kişi yaralandı.

Olay 17 Şubat günü merkez Yakutiye ilçesinin Sanayi Mahallesinde meydana geldi. 

Oto sanayide babaları ile birlikte çalışan Oğuzhan Kayaoğlu ile Muhammet Köksal, gezmek için arkadaşları Ahmet İlker’in otomobiline bindiler. Oğuzhan Kayaoğlu ile Muhammet Köksal, otomobilde gördükleri parfümü önce aracın içine, daha sonra da şaka ile birbirlerinin üzerine sıktılar. 

Ardından Ahmet İlker sigara içmek için çakmağı yakınca, camları kapalı olan otomobil birden alev topuna döndü.

Sürücü İlker telaşla otomobili durdurduktan sonra üçü birden kapıları açıp dışarı fırladı.

Vücutlarının üst tarafı yanan Ahmet İlker, Oğuzhan Kayaoğlu ve Muhammet Köksal Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

İlker ayakta yapılan tedavinin ardından taburcu edilirken, Kayaoğlu ile Köksal Yanık Tedavi Merkezi’nde yatırıldı.

El ve yüzleri mumya gibi sarılan iki arkadaş Kayaoğlu ile Köksal, aynı odada tedavi altına alındı.

“PARFÜM YÜZÜNDEN ÖLECEKTİK”

Yaşadıkları olayı anlatan Oğuzhan Kayaoğlu, “Üzerimizde parfüm olduğu için üçümüzde hareket halindeki otomobilin içinde yanmaya başladık. Bağırmaya başladık. Ahmet otomobili durdurur durdurmaz kedimizi dışarı attık. Otomobil biraz daha hızlı olsa yanarak ölebilirdik. Şaka parfüm yüzünden az daha ölecektik” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X