Hayatımın merkezinde oyunculuk var

Ekranların güzel yüzü Başak Parlak, farklı sanat dallarıyla ilgilense de oyunculuktan hiç bir zaman vazgeçmeyeceğini söylüyor.

Hayatımın merkezinde oyunculuk var
HABERİ PAYLAŞ

BENİM BAŞROL KAYGIM YOK

Rol aldığı ‘Kış Güneşi’ dizisiyle ekran macerasına devam eden Başak Parlak, samimi açıklamalarda bulundu. Oyunculuğun yanı sıra resim yapan ve dekorasyonla ilgilenen Parlak, ‘Tabii ki bunlar amatör uğraşlar. Ancak benim hayatımın merkezinde oyunculuk var’ dedi. Mesleğiyle ilgili hırsları değil hedefi olduğunu belirten Parlak, ‘Başrol kaygım yok, fark yaratabileceğim kadınları oynamak daha önemli’ diye konuştu.

SADECE GÜZELLİK YETMEZ

Ekranın güzel kızlar ve yakışıklı erkeklere şans verdiği görüşüne katılmayan Başak Parlak, bu durumun bir oyuncu için avantaj olsa da yeterli olmadığını düşünüyor. Parlak, ‘Güzellik önemli değil diyemem. Ama bence belirleyici olan şey bu değil. İnsanlar tabii ki güzel kadınlar görmek istiyor. Ama oyuncunun içinde olduğu hissiyatı izleyiciye geçirmesi daha önemli. Kimse sadece güzel bir surat izlemek istemez’ dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X