Helal olsun sana! 500 bin Euro’yu bir kalemde sildi

Futbol hayatı biten, yürümesi bile zaman alacak olan Serdar Kurtuluş’tan büyük fedakarlık…

Helal olsun sana! 500 bin Euro’yu bir kalemde sildi

Başkan Ali Ay’la yaptığı görüşmede 1 milyon 900 bin Euro’luk alacağından indirime giden Serdar’la yeni bir sözleşme imzalanacak… Biz de soruyoruz; Furkan Özçal, Emre Taşdemir, Onur Atasayar, Bilal Kısa’dan da aynı fedakarlığı istediniz mi? İstediyseniz, ne cevap verdiler?

Bursaspor ile Serdar Kurtuluş arasındaki sözleşme görüşmeleri sonuçlandı… Yaşadığı ağır sakatlık sonrası henüz yürümekte bile zorluk çeken tecrübeli oyuncuyla görüşen Başkan Ali Ay, 1 milyon 900 bin Euro alacağı olmasına rağmen sözleşmesini feshetme karşılığı 1 milyon 200 bin Euro önermiş aynı zamanda da yurt dışına sportif direktörlük kursuna göndermeyi teklif etmişti…

SÖZLEŞME TADİLATI YAPILACAK

Serdar, kulübe kararını bildirdi ve 1 milyon 900 bin Euro’luk alacağından 500 bin Euro’sunu silebileceğini ve yeni sözleşme yapılmasını iletti. Bursaspor da bu nu kabul etti. Serdar’la önümüzdeki günlerde sözleşme tadilatı yapılacak… Serdar’ın, Başkan Ay’la yaptığı görüşmede, ‘Ben Bursa’da doğup büyüdüm. İyi de Bursasporluyum. Bursaspor için bugüne kadar her türlü fedakarlığı yaptım, yapmaya da hazırım’ dediği öğrenildi.

DİĞERLERİNE DE SORDUNUZ MU?

Tabii, Serdar Kurtuluş’un bu fedakarlığından sonra Başkan Ali Ay ve yönetim kuruluna soruyoruz: Yaklaşık 2 sezondur sakatlık nedeniyle forma giyemeyen Furkan Özçal, Emre Taşdemir ile, aynı Serdar gibi sakatlıkları nedeniyle uzun süredir görev yapamayan Bilal Kısa, Onur Atasayar ve Sarcan Yıldırım’dan da aynı talepte bulundunuz mu? Eğer bulunduysanız nasıl bir cevap aldınız?

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X