Her kapak bir umut oluyor

Bursa Sınav Koleji Balat Kampüsü Öğrenci Temsilcisi Sinem Şencan’ın önderliğinde ‘Her Kapak, Bir Umut Oluyor’ sloganıyla başlayan kampanya kapsamında Sınavlı öğrenciler topladıkları plastik kapaklarla Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne destek olmaya d

Her kapak bir umut oluyor

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Bursa İl Temsilcisi Bülent Büyükaşıcı ile bir araya gelen Sınavlı öğrenciler, topladıkları ilk kapakları teslim etmenin mutluluğunu yaşadı. Sınav Koleji’nin farkındalığı yüksek ve sevgi dolu öğrencileri ile 14 Şubat gibi sevginin kutlandığı günde bir araya gelmenin sevincini yaşadığını ifade eden Bülent Büyükaşıcı, “Omurilik rahatsızlıkları ve sakatlıkları, neden olabilecek olası kazalar ve yaşamın ne kadar ince biz çizgide devam ettiği” konusunda öğrencilerle sohbet etti.

Bülent Büyükaşıcı, öğrencilerin duyarlılığı ve destek kampanyası nedeniyle Sınav Koleji Balat kampüsü Müdürü Mesut Sönmez’e ve öğrencilere teşekkür etti. Okul Müdürü Mesut Sönmez de, hedeflerinin sosyal farkındalığı yüksek, hümanist ve yardımsever bireyler yetiştirmek olduğunu, bu amaçla sivil toplum kuruluşları ve derneklerle işbirliği içinde olduklarını söyledi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X