Her şeyi tek tek anlattı! Bomba itiraf…

Stil yarışması ‘İşte Benim Stilim’ ile tanınan, ilk eşi Emir Şaşmaz Kiev’de boğazı kesilerek öldürülen Nazlı Hamarat, teve2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında hamileliğini, babasını kaybettikten sonra yaşadıklarını anlattı.

Her şeyi tek tek anlattı! Bomba itiraf…

Doğum anına dair kareleri sosyal medyadan yayınlaması olay olan Nazlı Hamarat, “Doğumum suyun içinde bir saat sürdü.

Ardından kısa süre dinlenme var. Benim bebeğim hiç ağlamadı. ‘Ben suda doğum yaparım’ dedim ve yaptım.

2049310_2600d49f21159c0d37bc530caab32ef4_640x640.jpg

Psikoloğum yanımdaydı, babası (Aydın Gaffar) yoktu. Doğumdan kısa süre önce ayrıldık.

Bebeğin babası 8’inci aya kadar yanımdaydı, sonra yoktu. Bir hafta önce asistanıma ‘Doğum gerçekleşti mi?’ diye mesaj atmış. ‘Bana benziyor mu?’ diye hastaneye gelenlerden resim istemiş” şeklinde konuştu.

5b20d44561361f2bccaad4e9.jpg

“ENFEKSİYON ÇOK HIZLI YAYILDI, HAYATINI KAYBETTİ”
 
‘2. Sayfa’ canlı yayınına konuk olan 29 yaşındaki ünlü isim, “Ben ailemin 25 yıl sonra sahip olduğu bir bebeğim. Hamileliğimin yedinci ayında babamı kaybettim. Enfeksiyon çok hızlı yayıldı, bacağı kesildi. Hastalık yılbaşında başladı, 18 Nisan’da hayatını kaybetti. ‘Torunumu göremem’ dedi, göremedi. Babam ‘Sen kendin bebeksin, nasıl bakacaksın’ dedi. Bebeğimin babası da babam hayatını kaybettikten sonra tamamen farklı davranmaya başladı” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X