Hizmetçisini öldürüp derin dondurucuda sakladı!

Çalışmak için Kuveyt’e giden 29 yaşındaki Filipinli kadından bir yıldır haber alınamıyordu. Kayıp başvurunda bulunan aile aldıkları haberle yıkıldı. Öldürülen kadının cesedinin 1 yıldır derin dondurucuda tutulduğu ortaya çıktı.

Hizmetçisini öldürüp derin dondurucuda sakladı!

Körfez ülkesi Kuveyt’te gerçekleşen bir ölüm, dünya çapında ses getirdi. Ülkede hizmetçi olarak çalışan Filipinli Joanna Demafelis için geçen yıl kayıp başvurusu yapıldı.

--10886168.jpeg

29 yaşındaki kadının cesedi, bir yılı aşkın bir süre sonunda çalıştığı dairede bulundu. İşkence yapılarak öldürülen Demafelis’in cesedi katili tarafından derin dondurucuya konulmuştu.

Polis, Demafelis’in işvereni Nadir Essam Assaf’ı Lübnan’da tutukladı. Aynı zamanda Lübnan vatandaşı olan Assaf’ın karısı Mena da cinayet şüphelileri arasında.

MANİLA YÖNETİMİ KUVEYT’TE ÇALIŞMAYI YASAKLADI!

Güney Asya ülkesi Filipinler’den her yıl yüz binlerce insan Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Katar gibi ülkelere çalışmaya geliyor.

Cinayetin ortaya çıkmasıyla Manila yönetimi vatandaşlarının Kuveyt’te çalışmasını yasakladı. Filipinler, Kuveyt’ten cinayetin tüm yönleriyle aydınlatılmasını istiyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X