<

Hollywood yıldızı hüngür hüngür

İstanbul Sultanbeyli’de yaşayan Suriyeli Hüseyin ailesini ziyaret eden Lindsay Lohan, gözyaşlarını tutamadı.

Hollywood yıldızı hüngür hüngür
HABERİ PAYLAŞ

ABD’li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, İstanbul Sultanbeyli’de Suriyeliler için açılan hastaneyi ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın ile birlikte yaptığı hastanedeki görüşmelerin ardından Lohan, Suriyeli bir aileye misafir olarak, sığınmacılara hediyeler verdi. Suriyeli sığınmacıların hikayelerini dinleyen Lohan, gözyaşlarına hakim olamadı. 

HASTANEDE ÇALIŞACAK

Lohan’a eşlik eden Bakan Yardımcısı Boynukalın, ünlü oyuncunun ziyaretine ilişkin şu bilgileri verdi: “Görüşmelerin ardından Lohan, ‘Bir dahaki geldiğimde bu hastanede bir gün çalışmak istiyorum’ dedi. Bir hafta 10 gün içinde tekrar Türkiye’ye gelecek. Hastane ziyaretinin ardından Sultanbeyli’de bir eve gittik. Halepli, iki bacağından yaralı bir beyefendinin evine misafir olduk. Lohan bu beyefendinin hikayesini dinledi. Tabii çok acıklı bir hikayesi var, Halepli misafirimizin. Bu evin durumunu, adamın halini, ailelerin ne şartlarda yaşadığına gördü. Hikayeyi dinledi ve mutfağa girdi, çıktı ve hüngür hüngür ağlamaya başladı.

“ŞOVA DÖNÜŞMEDİ…”

Görüşmelere hiçbir medya kuruluşunun çağrılmadığını ve olayın şova dönüşmemesi için azami derecede hassasiyet gösterildiği vurgulayan Boynukalın, şöyle devam etti: “Önemli olan bir Hollywood yıldızının meseleye ciddi ilgi göstererek ve devamlı olarak buraya gelerek konuyu dünya gündemine taşımak istemesidir. Dünyanın Suriye konusunda gözlerini açması için artık sanatçıları, yıldızları, buraya davet etme hakkı olur. Tabii tüm görüşlerinden sonra bir basın toplantısı yaparak çalışmaları hakkında dünya kamuoyunu bilgilendirirse işte o zaman çok büyük bir anlamı olur.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X