Hurdacılar yer istedi

Orhangazi Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi yöneticileri, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ile bir araya geldiler. Buluşmada, ilçe merkezinde yada yakın bölgelerde faaliyet gösterdikleri için şikayet konusu olan hurdacılar ve geri dönüşümcülerin

Hurdacılar yer istedi
HABERİ PAYLAŞ

Orhangazi’de 20’ye yakın hurdacı ve geri dönüşümcü olduğunu belirten Kooperatif Başkanı Ramazan Sabırlar, bunların büyük bir çoğunluğunun kooperatif üyesi olduğunu dile getirdi. Belirli bir düzene sahip olmadan faaliyet gösterdiklerini ifade eden Sabırlar, şehir dışında çalışmak istediklerini belirterek yer konusunda Başkan Çağlayan’dan destek istedi. 

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise hurdacılar ve geri dönüşüm firmalarının yerleşim alanı dışında faaliyet göstermeleri için çalışma yapılacağını açıkladı. Çağlayan, bir yandan yer arayışı içerisinde olacaklarını, diğer yandan da Türkiye’deki örnek projelerin inceleneceğini bildirdi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X