İbrahim Yazıcı için anma töreni düzenlenecek

Bursaspor camiasının efsane başkanı merhum İbrahim Yazıcı için ölüm yıldönümü olan 7 Mayıs Perşembe günü anma töreni düzenleneceği bildirildi.

İbrahim Yazıcı için anma töreni düzenlenecek

Bursaspor’u 47 yıl sonra şampiyonluğa ulaştıran merhum başkan İbrahim Yazıcı için ölüm yıldönümünde anma töreni düzenleneceği açıklandı. 

Bursaspor’a büyük hizmetler veren ve Türkiye’de görev başında iken vefat eden tek başkan olan İbrahim Yazıcı anma töreni için Bursaspor Kulübü, resmi internet sitesinde şu açıklamalara yer verildi:

“Mayıs 2013 tarihinde aramızdan ayrılan Şampiyon Başkanımız İbrahim Yazıcı, vefatının ikinci yılında düzenlenecek törenler ile 7 Mayıs 2015 Perşembe günü anılacak. Anma etkinliklerinin programı aşağıdaki gibidir:

Anma Töreni: Saat 10.30 – Emirsultan Mezarlığı

Fidan Dikimi: Saat 12.00 – İbrahim Yazıcı Hatıra Ormanı Fidan Dikimi (Ovaakça Bereket Ormanı)

 

Mevlid: Akşam namazına (20.15) müteakip Çekirge 1. Murat Camii

Fidan dikiminde yer almak isteyen katılımcılar için 2 adet otobüs Emirsultan Mezarlığı’nda yapılacak olan anma töreninin ardından Ovaakça Bereket Ormanı’na hareket edecektir”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X