İç Mimarlar Odası’nı yönetmeye ‘Birlikte Varız’

İçmimarlar Odası Bursa Şubesi Genel Kurul için 26 Mayıss Pazar günü sandık başına gidiyor.

İç Mimarlar Odası’nı yönetmeye ‘Birlikte Varız’
HABERİ PAYLAŞ

Birlikte Varız Çalışma Grubu sözcüsü Melih Özden, oda seçimleri için birlikte yola çıktıklarını belirterek, tüm üyeleri oy kullanmaya çağırdı. Günümüzde aranılan ve önemli bir meslek haline gelen içmimarlığın Bursa’da meslek odası kapsamında faaliyet göstermesi için çalışmalara başladıklarının altını çizen Özden, “Pazar günü yapılacak seçimlerle İç Mimarlar Odası Bursa Şubesi aktif olarak faaliyet göstermeye başlayacak. Temsilcilik konumundaki Çanakkale, Bilecik, Balıkesir ve Yalova da Bursa’ya bağlandı. BAOB içerisinde İçmimarlar Odası Bursa Şubesi’nin tefrişatını tamamladık. Genel Kurul’un ardından faaliyete geçmek için her şey hazır” dedi.

“PROJELERLE GELİYORUZ”… 

İçmimarlık mesleğinin uluslararası ve ulusal alandaki güncel gelişmelerini takip ederek fuar katılımları, eğitimler, söyleşiler, işyeri ziyaretleri, akademik işbirlikleri, çalıştaylar, sempozyumlar ve yarışmalar gibi etkinlikler düzenleyeceklerini kaydeden Özden, oda üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak, aktif yönetim modeli ile mesleğin bilinirliği ve itibarını geliştirmek için faaliyetler düzenlemek, medya ile etkin iletişim içerisinde olmak ve sosyal faaliyetler ile meslektaşlar arası dayanışma ve kaynaşmayı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X