‘İçinde aşk yoksa çalışmam’

Oyuncu Songül Öden, “İçinde aşk geçmeyen bir projede çalışmak istemiyorum” dedi.

‘İçinde aşk yoksa çalışmam’
HABERİ PAYLAŞ

Songül Öden, Birleşik Arap Emirlikleri’nden uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap dünyasında ‘Gümüş’ dizisi ile tanınarak çok sevilen Songül Öden, bir soru üzerine “Kıvanç (Tatlıtuğ) benim çok sevdiğim bir arkadaşım. O da ailesi de, annesi babası, kardeşleri benim çok sevdiğim benim için çok özel biri. Arkadaşlığımız sadece ‘Gümüş’ ile sınırlı değil” dedi.

Songül Öden, dizi arkadaşlarından, aynı okuldan ancak, farklı dönemlerde çalıştığı Mert Fırat’ın iyi bir oyuncu olduğunu, onunla çalıştığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Songül Öden, üzerinde çalıştıkları yeni projeler olduğunu anlatırken, “Bunları şu anda paylaşamam. Sürpriz” diye konuştu. 

Songül Öden,Arap sunucu Liana Dahdouh’un bir sorusu üzerine, “İçinde aşk geçmeyen bir projede çalışmak istemiyorum zaten. Her projenin içinde aşk geçsin” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X