İddialı dizide şok ayrılık!

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan işlerinden olan Star TV’nin ‘Adını Sen Koy’ dizisinde; ‘Zehra’yı canlandıran Hazal Subaşı’nın ardından ‘Ömer’ karakterine hayat veren Erkan Meriç de ayrılık kararı aldı.

İddialı dizide şok ayrılık!

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Adını Sen Koy Savruldu” başlıklı yazısı şöyle: 

“Yeniden merhaba sevgili okurlarım. Hazır ekranlar vitesi küçültmüşken yıllık izin hakkımızı kullanalım dedik. Hasret bitti. Neyse…

Gelelim tatilde susmayan telefonların taşıdığı ilginç bilgilere. İlki geçen sezonun en çok konuşulan işlerinden ‘Adını Sen Koy’ (Star TV) dizisiyle ilgili… İddialar karışıktı. Ama netleşen şeyler oldu. Mesela dizinin ana karakteri ‘Zehra’yı canlandıran Hazal Subaşı, geçtiğimiz ay itibarıyla projeden ayrıldı. Karar bizzat Hazal tarafından alınmıştı. Nedenini yazıp kimseyi rencide etmek istemem, bu bir.

tyty.jpeg

Asıl kıyamet geçtiğimiz hafta ‘Ömer’ karakterine hayat veren Erkan Meriç’in yeni sezon için oturduğu pazarlık masasında koptu. ‘Zehra’ olmadan yeni bir ‘Ömer’ profili yaratılacaktı. Bu ilk sıkıntı oldu, ikincisi de aşırı yorgunluk ve elbette ki iş yükünün karşılığı.

Bu iş burada bitmez

Görüşmeler kitlendi. Erkan ayrılık kararı aldı. İşin yapım tarafı ilanla yeni oyuncu aramaya başladı. Ancak bu iş burada bitmez.

İşin kanal tarafı hakikaten bir hayli seveni olan ikiliden de yarattıkları sinerjiden de kolay vazgeçmez sanırım. Ha karakterlerin yeri dolar mı? Valla izleyici her şeyi unutabilir, yeni olana alışabilir diye bir şey yok artık. O yüzden bu işin adını doğru koymalı. Takipçisiyim!”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X