İddialı dizinin o sahneleri tepki alınca kaldırıldı!

Star TV’de Cuma akşamı 66. bölümü ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisindeki sahneler tepki çekti.

İddialı dizinin o sahneleri tepki alınca kaldırıldı!
HABERİ PAYLAŞ

Süreyya’nın Faruk’a yaptığı sürpriz, kötü bir sürprizle biterken, Aslı Enver’in oynadığı Süreyya’nın fantezi hayali suya düştü!

Kimi izleyenler bu sahneleri eleştirirken, kimileri de Süreyya’nın eşine bu sürprizini sevimli buldu.

Ancak kıyameti koparan sahne, bu sahneden çok Gülbin ve Osman arasında arabada yaşanan sahneydi.

Aylin Aslım istanbullu gelin ile ilgili görsel sonucu

Osman ile arabada çay içen Gülbin (Aylin Aslım) arasında yaşanan anlar, yanlış anlaşılmaya sebep olunca, durum kimilerine komik gelse de bazı izleyenlerin de eleştirisine neden oldu.

istanbullu gelin çay dökülme sahnesi ile ilgili görsel sonucu

Bir anda gündeme düşen sahnede Osman’ın üzerine çay dökülmesi sonucu, Gülbin’in onu temizlemek için eğildiği sahne, farklı görüntülere neden oldu. Aslında masum görünümlü sahne, cinsel ilişki sahnelerini andırınca tepki aldı.
 

Kıymet, Osman ve Gülbin’in arabadaki hallerini görüp, cinsel ilişki yaşadıklarını düşündü. Şaşkınlıkla olanları izleyen Kıymet’in hallerinden sonra durumu nasıl açıklayacağını bilemeyen Osman da büyük bir utanç yaşadı.

Durumu toparlamaya çalışsalar da görüntüler o kadar başka bir durumu işaret ediyordu ki Kıymet şok oldu adeta.

Bu sahneyi fazla bulan izleyenler de sosyal medyadan durumu eleştirmeye başladılar.
 


 

Gündeme bir anda bu sahnelerde cinsel ilişki yaşandığına dair imalar bulunduğu şeklinde düşen İstanbullu Gelin için, Star TV’den de son dakika atağı geldi.

Sosyal medyada dizinin o sahneye yorum yağması, çocukların da o saatte izlediklerinin hatırlatılması ve gelen eleştirilerden sonra kanaldan geri adım geldi.

İstanbullu Gelin’e damga vuran o sahnesini dizinin akışından kaldırdı. Diziyi tekrar izlemek isteyenler o sahneleri göremedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X