‘İftarlık Gazoz’un Bursa galasında Cem Yılmaz rüzgarı

Yüksel Aksu’nun yazıp yönettiği ‘İftarlık Gazoz’ filminin Bursa galasına katılan filmin baş rol oyuncusu Cem Yılmaz, “Sinema salonu bizim için kutsal yerlerden birisi. Buna yakışır güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

‘İftarlık Gazoz’un Bursa galasında Cem Yılmaz rüzgarı

‘İftarlık Gazoz’ filminin Bursa galası PodyumPark Eğlence ve Yaşam Merkezi Cinemaximum Salonu’nda gerçekleşti. Filmin galasına, komedyen ve sinema oyuncusu Cem Yılmaz’ın yanı sıra, yapıcı Elif Dağdeverin, yönetmen Yüksel Aksu, Berat Efe Parlak, Okan Avcı, Yılmaz Bayraktar ve Ümmü Putgül katıldı. Bursalı sinemaseverlerle 2 ayrı salonda buluşan oyuncular, film hakkındaki görüşlerini açıkladı.

SELFİE ÇEKTİLER 

İzleyicileri ‘Hoş geldiniz’ diyerek selamlayan Cem Yılmaz, “Sinema salonu bizim için kutsal yerlerden birisi. Buna yakışır güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Birlikte izleyeceğimiz film içerik olarak bizi çok mutlu ediyor” dedi. Sözlerini, “İsterseniz prodüksiyon değil, biz burada oynayalım” diyerek tamamlayan Yılmaz, herkesi kahkahaya boğdu. Film ekibi, keyifli söyleşi sonrası bu güzel anları selfie çekilerek ölümsüzleştirildi.

Film, 1970’lerin Türkiye’sinde Ege’nin bir kasabasında geçen film, okulu tatile giren ve yaz tatilini boş geçirmek istemeyen bir çocuğun, Ramazan ayında ‘Gazozcu Ustası Cibar Kemal’in yanında çalışmaya başlamasını ve sonrasında yaşanan traji-komik olayları konu alıyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X