‘İkizini’ internetten buldu

26 yaşındaki İrlandalı Niamh Geaney isimli TV sunucusu, Facebook üzerinden başlattığı deneysel bir projeyle kendisine ikizi kadar benzeyen birisini bulmayı başardı.

‘İkizini’ internetten buldu
HABERİ PAYLAŞ

Niamh Geaney “İkiz Yabancılar” projesi ile kendisine ikizi kadar benzeyen Karen Branigan’a ulaşmayı başardı. Karen ve Niamh biraraya geldiklerinde ise ikisi de şaşkınlıktan birbirlerinin yüzüne bakakaldı. 

Niamh o an yaşadıklarını “çok gergindim ve kendime benzeyen birisini görünce nasıl bir tepki vereceğimi bilmiyordum. Karşılaşma boyunca gözümü dikmiş bir şekilde onu inceledim. Kaç kere bu çok ürkütücü dediğimi hatırlamıyorum bile, gerçekten olağanüstü bir deneyimdi” şeklinde dile getirdi.

Niamh’a bu projede eşlik eden 21 yaşındaki Harry ve 22 yaşındaki Terence’ın da benzerleri ortaya çıkmış ama onların “ikizleri” Karen ile Niamh’ın henüz yanına bile yaklaşamamış.

“İkiz yabancılar” projesi bir web sitesine dönüşmüş durumda ve site üzerinden Niamh gibi ikizlerini bulmaya çalışan insanların, arayışları devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X