‘İlçenin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz’

Özellikle mahalle statüsüne geçen bölgelerde ihtiyaç duyulan tüm hizmeti vermek için büyük çaba gösterdiklerini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, bu kapsamda Hançerli Mahallesi’nde çocuk oyun parkı, spor aletleri, ağaçlandırma ve yeşille

‘İlçenin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz’

ÖMER BİLİK

 

Başkan Türkyılmaz, Mudanyalıların daha sağlıklı ve daha temiz bir alanda yaşamalarını sağlamak, mahallelerin ve ilçenin sorunlarını çözmek amacıyla çalıştıklarını belirterek, “Bugüne kadar, belediyeden hiç hizmet almayan köylerimiz vardı. Artık tüm mahallelerimiz belediyemizden her hizmeti alıyor. Çocuk oyun parkından spor aletlerine, parke taşı döşenmesinden asfalt çalışmasına kadar, her türlü hizmeti mahallelerimize götürmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hançerli Mahallemiz’de çocuk oyun ve dinlenme parkı, spor aletleri ve sokaklarının parke taşla kaplanması çalışmaları tamamlanarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunuldu” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X