‘İlk işim soyadımı değiştirmek’

Tolga Karel’den, evdeki plazma TV ve çamaşır makinesiyle birlikte 40 bin TL tazminat alarak boşanan Günay Museyeva, ilk işinin soyadını değiştirmek olacağını söyledi.

‘İlk işim soyadımı değiştirmek’

BOŞANMA SONRASI GECELERDE

4 yıl önce evlenen ve uzun süredir de ayrı evlerde yaşayan Günay Museyeva ve Tolga Karel resmen boşandı. Cihangir adında çocukları olan ikili boşanma sonrası soluğu İstanbul gecelerinde aldı. Arkadaşlarıyla eğlenen Karel soruları yanıtsız bırakırken Günay Museyeva ise, ‘Bundan sonra adımın Tolga Karel’le anılmasını istemiyorum. Yarın yapacağım ilk iş soyadımı değiştirmek olacak’ dedi. 

CİHANGİR’E AYLIK 500 TL

Magazin dünyasının en sancılı evliliklerinden birine imza atan çiftin boşanma davasındaki detaylar da dikkat çekiciydi. Eşinden lüks bir ev isteyen Museyeva, maddi- manevi 40 bin TL tazminata razı oldu. Ayrıca ortak evlerindeki plazma TV ve çamaşır makinesinin de Museyeva’da kalmasına karar veren mahkeme, Karel’in oğlu Cihangir’e aylık 500 TL nafaka ödemesine hükmetti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X