İnegöl’de dört koldan eksikler gideriliyor

Şehrin her bir köşesinde dört koldan hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, eksikleri gidermeye devam ediyor. Sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çeviren ekipler, çalışmalarını sürdürüyor.

İnegöl’de dört koldan eksikler gideriliyor

Her kısıtlama zamanlarını fırsat haline dönüştüren İnegöl Belediyesi, hem şehrin temizliğini yapıyor hem de eksikleri giderme konusunda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal Alibeyköy Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni hayvan pazarına ulaşım için yolları açmaya devam ederken, mahalle merkezinde de parke taşı kaplama çalışmaları yapıyor. Ekipler Yeni Mahalle’de tretuvar yenilerken, şehirdeki parklarda aydınlatmaların tamiratını yapıyor.

KAVŞAKLAR TEMİZLENİYOR

Özellikle temizlik noktasında şehirde bilincin artması için çalışmalar yapan İnegöl Belediyesi, diğer yandan da araç geçişinin yoğun olduğu kavşaklardaki yol kenarlarında temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda kaldırımları baştan aşağı gözden geçirip temizliyor. Çalışmalar gün boyu devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X