İnegöl’e cephe sağlıklaştırma

İnegöl’de Bursa-Ankara Karayolu’na cepheli Süleymaniye Mahallesi Şehit Er Mustafa Pehlivanoğlu Sokakta bulunan 34 yapının cephe sağlıklaştırma çalışması yapılması ile ilgili konu Plan ve Bütçe Komisyonu’nda ele alınacak.

İnegöl’e cephe sağlıklaştırma

SADULLAH ORGAN

İlçe girişinin yüzünü değiştirmesi hedeflenen çalışma, İnegöl Belediye Meclisi’nde ele alındı.

Belediye yatırım programı kapsamında, Bursa-Ankara karayoluna cepheli Süleymaniye Mahallesi Şehit Er Mustafa Pehlivanoğlu Sokakta bulunan 34 yapının dış yüzeyleri ve bahçe duvarlarının boyanması,  cephelere asılan reklamların kaldırılması ve yeniden düzenlenmesi ile ilgili konu görüşmeye açıldı.

ÜÇ ETAP OLACAK

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bu sağlıklaştırmayı üç etaba böldük. Birinci etabı bu konudur. İkinci etabı da İnegöl AVM ile Avarlar Kavşağı arasındaki etap olacak. Üçüncü etap ise Avarlar Kavşağı ile Kaplan Petrol arasındaki binalar olacak. Şehrin dışa yansıyan yüzünü değiştireceğiz” dedi. Görüşmelerin ardından konuyla ilgili maddenin Plan ve Bütçe Komisyonu’na iletilmesi oybirliği ile kabul edildi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X