İnegöl’e yeni İmam-Hatip Ortaokulu

Vali İzzettin Küçük, Bursa’da ki yeni görevinde ilk icraatlarından birisini eğitim alanında gerçekleştirdi.

İnegöl’e yeni İmam-Hatip Ortaokulu

Vali Küçük, hayırsever işadamı Veysel Bakgör’ün İnegöl’de yapımı planlanan ‘Bakyapı Hacı Ali Bakgör İmam-Hatip Ortaokul’ inşası ile ilgili protokole imza attı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin de hazır bulunduğu törende konuşan Vali Küçük  hayırsever işadamı Veysel Bakgör’ün çok kıymetli bir projesine daha start vereceklerini söyledi. Küçük, ‘ 24 derslikli okulumuzun içinde atölyesinden spor komplekslerine her türlü imkanı yer alacak. Ben kendisine ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum’ dedi. 

BURSA EN ÖNLERDE

Görüşlerini aldığımız Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe de ‘Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası’nda Bursa’nın başta gelen iller arasında geldiğini belirtti. Başkan altepe, ‘Biz bunu Veysel bey gibi hayırseverlerimize borçluyuz. Allah hayırseverlerimizin kazançlarını bereketlendirsin ve arttırsın diye temenni ediyoruz. Sayın Valimizin bahsettiği gibi İnegöl İlçemize yakışacak dört dörtlük bir okul olacak’ ifadelerini kullandı. 

Kendilerine bu gibi hayır işlerinde yol gösteren Vali Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe’ye şükranlarını arz eden hayırsever işadamı Veysel Bakgör’de, hayırlı olsun dileklerini iletti. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X