‘İnşallah milletimiz mücadeleyi ‘evet’ oyuyla taçlandıracak’

Başbakan Yıldırım, Anayasa Değişikliği Kanunu’na ilişkin, “Konuşanlar, senaryo yazanlar bir kez daha hayal kırıklığına uğradılar. İnşallah milletimiz de bu mücadeleyi ‘evet’ oyuyla taçlandıracak.” dedi.

‘İnşallah milletimiz mücadeleyi ‘evet’ oyuyla taçlandıracak’

AK Parti TBMM grubu, anayasa değişikliği teklifinin TBMM Genel Kurulu’nda 339 oyla kabul edilerek yasalaşmasının ardından toplandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, “Konuşanlar, senaryo yazanlar bir kez daha hayal kırıklığına uğradılar, bir kez daha tuş oldular. İnşallah milletimiz de bu mücadeleyi ‘evet’ oyuyla taçlandıracak, Türkiye yeni bir döneme girecek. Bir kez daha bu önemli kararın verilmesinde emeği geçen bütün kardeşlerimi, başta Sayın Cumhurbaşkanımızı olmak üzere tebrik ediyor, teşekkür ediyorum. 7 Şubat’ta enerji dolu, dipdiri olarak meydanlara inmek için sabırsızlanan bir grubu karşımda görmek istiyorum.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X