Instagram’da beğeni rekoru kıran fotoğraf: 25 milyondan fazla

Bir Instagram hesabının paylaştığı yumurta fotoğrafı kendi paylaşımlarından daha çok beğenilen Kylie Jenner, duruma tepki göstererek sıcak asfalta yumurta kırdı.

Instagram’da beğeni rekoru kıran fotoğraf: 25 milyondan fazla

Bebeğinin fotoğrafıyla Instagram tarihinin en çok beğenilen gönderisinin sahibi olan Kylie Jenner’ın pabucu dama atıldı. Jenner’ın rekorunu gizemli bir hesap tarafından paylaşılan yumurta görseli kırdı. Ünlü model de olaya tepki göstermek amacıyla sıcak asfalta yumurta kırdı.

Yumurta Görseli Kendi Fotoğraflarından Çok Beğenilen Kylie Jenner, Sıcak Asfalta Yumurta Kırdı

YUMURTA GÖRSELİ KYLİE’Yİ SOLLADI

21 yaşındaki milyoner model Kylie Jenner’ın geçen sene Şubat ayında paylaştığı bebeğinin fotoğrafı 18 milyondan fazla beğeni alarak Instagram’da tüm zamanların beğeni rekorunu kırmıştı. Ancak 4 Ocak’ta World_Record_Egg isimli bir profil tarafından paylaşılan yumurta görseli Jenner’ı solladı. Yumurta görseli, 10 gün içerisinde 24 milyondan fazla beğeni alarak Instagram tarihinin en çok beğenilen gönderisi oldu.

Beğeni rekoru kıran yumurta görseli

SICAK ASFALTA YUMURTA KIRDI

ABD’li model Jenner ise yumurta fotoğrafının Instagram tahtına oturmasına, eline aldığı bir yumurtayı sıcak asfalta kırarak çektiği bir video ile yanıt verdi. Jenner’in videosu sosyal medyada ‘Dünya rekorunu bir yumurta hesabının kırdığını görünce Kylie’ notuyla paylaşılmaya başlandı.


 

Kylie Jenner’in en çok beğenilen fotoğrafı
 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X