İnternet benim ikinci doğuşum

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran usta sanatçı Özdemir Erdoğan, internet sayesinde genç kuşağın kendisini yeniden keşfettiğini söyledi.

İnternet benim ikinci doğuşum
HABERİ PAYLAŞ

35 MİLYON KİŞİYE ULAŞTIM…

Efsane ses Özdemir Erdoğan, bir çok meslektaşının aksine internetin yaygınlaşmasından oldukça memnun.


İnternet kullanımı albüm satışlarını düşürse de bu durumdan şikayetçi hiç de olmayan Erdoğan, ‘İnternet benim ikinci doğuşum oldu. Benim hayatımda birçok dönüm noktaları vardır. Mesela Sezen Cumhur Önal’ın yazdığı ‘Duyduk Duymadık Demeyin’ 1 milyon satmıştı. En son da internette 35 milyon kişi tarafından dinlenilen ‘Bana Ellerini Ver’ gibi… İşte bu sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum’ dedi. 

ONLARIN SANATLA İŞLERİ YOK…

Günümüz sanatçılarının özel hayatlarıyla gündeme gelmelerini de eleştiren Özdemir Erdoğan, bu sebeple başarılı gençlerin gözardı edildiğini belirtti. Sanatçı, ‘Magazin, sansasyonel beyleri, hanımları gençliğimize rol model olarak sunuyor. Onların sanatla pek işi yok. Onlar, çeşitli çevreler tarafından örgütlenmişler zaten. Oysa çok değerli gençler var’ dedi.


2007 yılında kanseri yenen ve hayata yeniden dönen sanatçı, bundan sonra yalnızca müzik için yaşamak istediğini dile getirdi. 

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X