‘İnternette tanışan son çift’ güldürdü

Tito ve Dilek Sever’in yazdığı, Levent Özdilek’in yönettiği ‘Internette Tanışan Son Çift’ isimli oyun Nazım Hikmet Kültürevi’nde sahnelendi.

‘İnternette tanışan son çift’ güldürdü

Nilüfer Belediyesi Tiyatro bu defa büyük ses getiren bir oyunu tiyatro meraklıları ile buluşturdu. Bo Sahne tarafından sahneye konan ‘internette Tanışan Son Çift’ Nazım Hikmet Kültürevi’nde izleyicinin karşısına çıktı. Akasya Asıltürkmen ve Ozan Akbaba’nın oynadığı absürt komedi İnternette Tanışan Son Çift’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. 

Tito ve Dilek Sever’in yazdığı, Levent Özdilek’in yönettiği oyun izleyiciye “Siz hiç internetten biriyle tanıştınız mı?” diye sorarken onları kahkahalara boğdu. Oyunda internette tanışıp, uzun süre konuşan çiftin sonunda buluşmaya karar vermesiyle başlar. Ama işler karışır. Çünkü ikisi de kendisini yanlış tanıtmış. Ne adam dediği gibi Boğaz’da oturur. Ne de kadın söylediği kadar marifetlidir. Bunca yalanın su yüzüne çıkmasıyla olaylar komik bir hal alır. Neden internette tanışan son çift olduklarının yanıtı ise oyunda gizlidir.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X