İskenderun Özel İkem Koleji’nden “Thinking Coding” Projesi

İskenderun Özel İkem Koleji, Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Okul eğitimi programına “Thinking Coding” projesi ile dahil oldu. Ankara’da düzenlenen…

İskenderun Özel İkem Koleji’nden “Thinking Coding” Projesi

İskenderun Özel İkem Koleji, Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Okul eğitimi programına “Thinking Coding” projesi ile dahil oldu. Ankara’da düzenlenen 2015 yılı Erasmus+Okul Eğitimi stratejik ortaklıklar açılış toplantısına İkem Koleji Okul Müdürü Galip Şener ve sınıf öğretmeni Zeynep Uygur “Thinking Coding” projesi ile katıldı. Özel İKEM Koleji’nin “Thinking Coding” projesi ile dahil olduğu Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Okul eğitimi programında bilgisayar biliminin temel kavramlarına eğlenceli ve kolay erişim sağlamayı amaçlıyor. Proje iki farklı aktiviteyi geliştirmeyi hedefliyor. Öğretmenler ve okullar üzerinde; öğretmenlerin ve eğitmenlerin becerilerini geliştirmek, kodlamanın faydalı araçlarını temel alan esnek bir öğretim metodu paylaşmak, öğrenciler üzerinde; öğrencilerin dijital ve kodlama yeteneklerini geliştirmek.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X