İskenderunlu Kantinciler Örgütlendi

Hatay’ın İskenderun ilçesindeki okulların kantin işletmecileri dernek çatısı altında örgütleniyor. Kuruluş dilekçesini veren İskenderun Kantincile…

İskenderunlu Kantinciler Örgütlendi

Hatay’ın İskenderun ilçesindeki okulların kantin işletmecileri dernek çatısı altında örgütleniyor. Kuruluş dilekçesini veren İskenderun Kantinciler Derneği’nin geçici yönetim kurulu başkanlığına Taner Ömeroğlu getirildi. Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve AK Parti İçe Başkanı Vedat Tosun, İskenderun Esnaf Odaları Toplantı Salonu’nda İskenderun Kantinciler Derneği üyeleriyle biraraya geldi. Burada bir konuşma yapan Karasayar, özellikle okul kantinciliğinin çok hassas bir meslek olduğunu, hijyen başta olmak üzere birçok kurala çok dikkat etmek gerektiğini belirtti. Belediye Başkanı Dingil’de, bu meslek grubunun bir araya gelmesinin güzel bir gelişme olduğunu belirterek, “Çok daha iyiye, güzele gitmenin yolu güç birliğinden geçer. Sizi kutluyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X