İşte Bursaspor’un transfer tahtasını açması için gerekli rakam!

Bursaspor Genel Sekreteri Erkan Öncel, transfer tahtasının açılması için tamamının ödenmesi halinde 300 milyon TL gibi bir rakama ihtiyaç olduğunu söyledi.

İşte Bursaspor’un transfer tahtasını açması için gerekli rakam!

Düzenlenen basın toplantısında konuşan Öncel, şunları söyledi:

“Transfer tahtası için 21 dosya 300 milyon TL’lik bir rakamdan bahsediyoruz tamamını ödemek istersek. Bursaspor’un bu gücü yok. Geçmişte bu transfer süreçlerini iyi kullanamamışız. İyi kullanıldığında neler kattığını 2009-10’da yaşadık. Ertuğrul Sağlam yönetiminde kadroda hem sağ bek hem de sol bekte sıkıntılar vardı. Ali Tandoğan ve Mustafa Keçeli ivme kazandırmıştı. Transferi iyi kullandığımızda pozitif, kötü kullanıldığında kulübün geldiği durumu özetliyor. Transferde yapılan hatalar buraya getirdi. 3 İstanbul takımını takip etme isteği buralara getirdi.”

HABERİ PAYLAŞ
1 adet yorum var

Bir adet yorum var

  1. Kampanya açın diyerek kaç kere buradan yazdım bu halkın Bursaspor sevgisi bu parayı toplar niye denemiyorsunuz teşebbüste bulunmuyarsunuz yardım kumbaralarinda toplanacak paralar hepinizi şaşırtacaktır her büyük mağaza AVM işletme metro istasyonlarına halkın yoğun yaya tirafigi olan yerlerde bir deneyin görün valilikten yasal kampanya için izin alın başlayın bukadarmi Zor deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X