İşte Kenan Işık’ın son durumu

Sosyal medyada yayılan ‘Kenan Işık’ın öldüğü’ yönündeki iddialar aileyi üzdü…

İşte Kenan Işık’ın son durumu
HABERİ PAYLAŞ

Sosyal medyada hızla yayılan ‘Kenan Işık hayatını kaybetti’ iddialarına ünlü sanatçının ailesinden tepki…

 

Ünlü tiyatrocu ve ‘Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasının sunucusu Kenan Işık’ın tedavisi evinde sürüyor. Spor merkezinde geçirdiği kaza sonrası kafa tramvası yaşayan Işık’ın yakınları sabırla onun iyileşmesini bekliyor. Ancak Işık’ın komaya girdiği tarihin yıldönümü olan 21 Mart yaklaşırken sosyal medyada sanatçının sağlık durumuyla ilgili yayılan asılsız iddialar aileyi üzüyor.

 

Işık’ın ailesi Twitter’da ortaya atılan ‘Kenan Işık hayatını kaybetti’ iddiasını kınadı, ünlü oyuncunun sevenlerinin dualarıyla iyileşmesi ve bilincinin yerine gelmesini umduklarını belirtti. Işık gibi komada olan benzer hastalar arasında 12’nci ve 16’ncı ayında uyanan vakaların sayısının çokluğu ailedeki iyimserliği artırıyor.

 

Sesleri duyan ancak  tepki veremeyen eşine bir bebek gibi özenle bakan Beril Işık ise moralini sürekli yüksek tutmaya çalışıyor.  Kenan Işık geçenlerde Amerikan Hastanesi’nden Almanya’nın Freidrichshafen kentindeki özel bir sağlık merkezine gönderilmişti. 3.5 aylık özel tedavinin ardından evine dönmüştü.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X