İTSO, üyelerini Windows 2015 Fuarı’na götürüyor

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak, İstanbul Windows 2015’e (16. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tam

İTSO, üyelerini Windows 2015 Fuarı’na götürüyor

Fuar ziyaret programı hakkında bilgi veren İTSO Başkanı Metin Anıl, yıl içerisinde yurtiçi ve yurtdışındaki birçok fuar gezisi düzenlediklerini, böylece üyelerine Türkiye ve dünyadaki diğer firmaları tanıma, iş bağlantıları kurma ve rekabet etme fırsatı sağladıklarını söyledi. Türkiye’nin güçlü bir ekonomi için, güçlü firmalara ihtiyacı olduğunu kaydeden Anıl, “Eğer dünya pazarlarında söz sahibi olmak istiyorsak, sert rekabet koşullarında ayakta durmak istiyorsak, sektörel gelişmeleri ve üretim teknolojilerini yakından takip etmek zorundayız. Fuarlar, bu anlamda üyelerimiz için önemli bir fırsattır. Bu nedenle İTSO olarak üyelerimizi ilgilendiren her fuara gezi düzenlemeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

12 Mart Perşembe günü yapılacak ücretsiz fuar gezisi için en geç 11 Mart 2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvurulması gerekiyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X