İYİ Parti’den coşkulu start

İyi Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı, seçim startını önceki akşam Kemerçeşme Mahallesi’nden verdi.

İYİ Parti’den coşkulu start

Grand Düğün Salonu’nda gerçekleşen ve yüzlerce kişinin katıldığı toplantıda milletvekili aday adayları da hazır bulundu. Üye katılımının da yapıldığı toplantıda konuşan İYİ Parti Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Hasanoğlu, İYİ Parti’nin önündeki bütün engelleri aşarak gümbür gümbür geldiğini savundu.

“Birileri İYİ Parti’nin bu gelişinden rahatsız” diyen Hasanoğlu, “İYİ Parti kadrolarının bu mücadelesinin, ülkeyi başkanlık sevdası ile yönetmek için değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin tekrar kurucu değerler üzerinden parlamenter demokratik sistemle inşa edilerek, yasama, yürütme ve yargının birbirinden tam bağımsız olduğu yeni bir anayasa yapmak için olacağının sözünü veriyoruz.

Şundan emin olun ki koltuk sevdalıları ittifak peşinde koşarken, bizler cesurlar ordusu yüce Türk milletine sığınarak bu zorlu mücadeleyi kazanacağız. Çünkü geçmişte olduğu gibi gelecekte de her zaman iyiler kazanacaktır” diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X